Ågesta Ridklubb 2012-04-06
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2012-04-05 kl. 21:09
Klass 1 - Dressyr Lätt B:2
Klass 2 - Dressyr Lätt A:3

Klass 1 - Dressyr Lätt B:2
26 anmälda
Överdomare: Linda Langen Åkerlund
Tävlingsledare: Carina Nygren
Domare C: Isabella Mongelli
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
1Josefina LarssonDiscovery
08:00Ågesta RidklubbQuite Easy - Stanford18
2Linda BergmanVildy
08:08Botkyrka RSVivaldi - Trofe10
3Maria EinerthGräns Romeo
08:16Ågesta RidklubbGrange Flynn Sparrow RC 95 - Uranus RC 6017
4Elizabeth MaurinGaspers
08:24Ågesta Ridklubbokänd - okänd55
5Frida NorinderCaméa MF
08:32Björklinge RFDardel (SWB) - Hubertus58
6Ylva GranathParma
08:40Ågesta Ridklubb 84
7Elina AnastassiouSahara Hotnight
08:48Ågesta RidklubbChapman 757 - Falleur 76285
8Karin AnderssonFielman
08:56Tullnäs RyttarsällskapLavirco - Marino5
9Åsa SandbergMc Donald
09:04Drevinge RSD-Day - Hertigen70
10Anna SvenssonArnica
09:12Ågesta RidklubbAer - Bellini76
11Mimmi SöderbergCrux
09:20Karlslunds RSCarte d'Or - Amani79
12Johanna Ulrika OrreErnst
09:28Sjövillans RKBourbon - Democritos61
13Matilda LindahlMarkbaekkens Sunny Boy
09:36Ågesta RidklubbSam-Sam - Philidor49
14Jessica HanssonGunne Olle
09:44Vissmålens RKJanus RC 71 - Hagens Jaguar RC 5827
15Josefina LarssonGold Rock
09:52Ågesta RidklubbSandakan - Good Future42
16Helena AhrenbergLife Style
10:00Sandö SRFLinaro - Ahorn2
17Lina SchibortUvronica
10:08Ågesta RidklubbPatijn - Droomwals72
18Adelie IsakssonFavorit (SWB)
10:16Färingsö RSFigaro R - Panasso32
19Katrine DahnbergPandora
10:24Södertälje RKPablo - Napoleon15
20Anette OlssonDisney BT
10:32Trosa VagnhäradRichfield - Didriksen60
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt A:3
31 anmälda
Överdomare: Linda Langen Åkerlund
Tävlingsledare: Carina Nygren
Domare C: Isabella Mongelli
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
1Lina SchibortUvronica
11:00Ågesta RidklubbPatijn - Droomwals72
2Ellinor Ekström CardsjöDiscovery
11:08Ågesta RidklubbQuite Easy - Stanford18
3Adelie IsakssonFavorit (SWB)
11:16Färingsö RSFigaro R - Panasso32
4Jenny FältPhilip
11:24Ågesta RidklubbLancelot - Zeoliet22
5Maria FröcklinIsolde (6)
11:32Roslagens R&KKDionysos - Chirac21
6Elizabeth MaurinGaspers
11:40Ågesta Ridklubbokänd - okänd55
7Caroline WiebeApril 4wheeldrive
11:48Ågesta RidklubbChess - Lane Court xx80
8Isabella OscarssonLotus
11:56Årsta-RunstenLucky Light - Kaliber62
9Eva KosmanBoccia (34)(SWB)
12:04Ågesta RidklubbBocelli - Midt-West Ibi-Light39
10Claes RichterSahara Hotnight
12:12Ågesta RidklubbChapman - Falleur66
11Nicole ThorellPhilip
12:20Ågesta RidklubbLancelot - Zeoliet22
12Maria EinerthGräns Romeo
12:28Ågesta RidklubbGrange Flynn Sparrow RC 95 - Uranus RC 6017
13Ninni GrandeMasala
12:36Östersund-FrösöElectro - Phaeton x83
14Linda BergmanVildy
12:44Botkyrka RSVivaldi - Trofe10
15Anna SvenssonArnica
12:52Ågesta RidklubbAer - Bellini76
16marie brydolfGorse
13:00Årsta-RunstenCorrado WL - Falstaff14
17Hanna LarssonFloriana
13:08Hogsta DRFlorencio I - Nactus41
18Caroline WiebeCariya SN
13:16Ågesta RidklubbCortez - Irco Mena75
19Jessica HanssonGunne Olle
13:24Vissmålens RKJanus RC 71 - Hagens Jaguar RC 5827
20Lina SchibortSalto
13:32Ågesta RidklubbAhorn - Voltaire71
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport